+37069918966, +37069992656 info@poilsis-palangoje.com

Jaukus apgyvendinimas Palangoje

poilsis-palangoje.com siūlo jaukius, naujai įrengtus ir nebrangius numerius pačiame Palangos centre. Dirbame ištisus metus, todėl laukiame Jūsų ne tik vasaros sezono metu.

Moderniai ir jaukiai įrengti numeriai

Mūsų apartamentų kompleksas yra naujai ir skoningai įrengtas, galvojant apie svečių patogumą. Visuose numeriuose yra atskiri patogumai, todėl apigyvenę pas mus, Jūs jausitės komfortabiliai.

Puiki vieta Palangoje

Esame pačiame įsikūrę pačiame Palangos centre. Vidinis kiemas užtikrina poilsio ramybę. Netoliese pajūrys, kurorto pramogų vietos, prekybos centras.

Msūsų rūpestis, kad jūsų poilsis būtų be rūpesčių!

Jaukūs šeimyniniai apartamentai laukia Jūsų palangoje

poilsis-palangoje.com yra nedidelis, jaukus ir komfortiškas moderniai įrengtas šeimyninis apartamentų komplekas pačioje Palangos miesto širdyje.  Mūs rasite adresu Vytauto g. 102, Palanga.  Tai ideali vieta poilsiui, nes svečiams ne tik siūlomas nebrangus apgyvendinimas su visais patogumais, bet ir nuoširdus šeimininkų rūpestis neleis svečiams patirti jokių rūpesčių. 

Apartamentai įsikūrę pačiame Palangos centre, tačiau labai ramioje ir tylioje vietoje.  Netoliese  centrinė miesto aikštė, J.Basanavičiaus gatvė, grojantys fontanai, turgus, prekybos centras. Atstumas iki jūros tik 450 m.

Apartamentų komplekse yra 18 numerių.  Svečiai gali rinktis dviviečius, triviečius,  penkiaviečius ir net septynvietį numerius.  Antrame aukšte numeriai su balkonais, pirmame – su terasomis. Uždarame apartamentų komplekso kieme – didelė ir saugi automobilių aikštelė. 

Išskirtinė vieta Jūsų poilsiui

Vytauto g. 102, Palanga

Paplūdimys - ~450m

Basanavičiaus g. - ~360m

Centrinė aikštė - ~ 60m

Prekybos centras - ~60m

Grojantys fontanai - ~100M

Botanikos parkas - ~900M

Turgus - ~250M

Informacija ir užsakymai

+370 699 18966

Nemokamas internetas

Visuose numeriuose veikia nemokamas WIFI internetas.

Dviračių nuoma

Už papildomą mokestį (pigiau nei nuomos punktuose!) svečiai gali naudotis viešbučio dviračiais.

Svečių pasitikimas

Gyvenantiems ilgiau kaip 3 paras oro uoste/ autobusų stotyje pasitikimas nemokamas.

Parkingas

Svečių automobiliai saugomi aikštelėje (pagal galimybes apartamentų komplekso kieme).

Vikas įskaičiuota

Svečiams pageidaujant, gali būti pasiūlyta viskas įkaisčiuota paslauga (apgyvendinimas + maitinimas).

Mes siūlome

Mūsų apartamentų komplekse yra įrengti dviviečiai, triviečiai, penkiaviečiai ir net septinvietis numeriai su visais patogumais. Mes galime pasiūlyti romantišką nakvynę dviems, jaukiai įkurti gausią šeimyną ar priimti dideles grupes. Susisiekite su mumis – mes tikrai rasime Jums tinkantį apgyvendinimo variantą.

Dviviečiai

Dviečiai kambariai yra pirmame ir antrame apartamento komplekso aukštuose. Kai kurie numeriai turi balkonus ar terasas. Apsistoti gali 1-2 žmonės. Užsakydami dvivietį numerį, būtinai nurodykite, ar Jums tinka dvigulė lova.

Triviečiai

Triviečiai numeriai yra pirmame ir antrame apartamentų komplekso aukštuose. Kai kurie numeriai turi balkonus ar terasas. Apsistoti gali 2-3 žmonės. Paprastai triviečiuose numeriuose yra viena dvigulė lova ir miegamasis fotelis-lova.

Penkiaviečiai

Penkiaviečiai numeriai yra pirmame apartamentų komplekso aukšte. Kambaryje yra dvi dvigulės lovos ir miegamas fotelis, gali
apsistoti 4 – 5 žmonės.

Septyvietis

Septynvietis numeris yra antrame aukšte ir turi jaukų bei erdvų balkoną su lauko baldais. Numeris susideda iš dviejų kambarių, kambariuose yra trys dvigulės lovos ir miegamas fotelis, gali
apsistoti 5 – 7 žmonės. 

Foto galerija

Erdvus uždaras apartamentų komplekso kiemas su parkingu svečių automobiliams, balkonai ir terasos, terasa ant stogo su gultais,  pirtis, patogi ir jauki vieta svečių laukimo ar tiesiog bendravimo vieta registratūroje.

Papildomos paslaugos

Mums svarbu, kad mūsų svečiams būtų suteiktos ne tik kokybiškos apgyvendinimo sąlygos, bet kad jie apskritao liktų patenkinti viešnage Palangoje ir be rūpesčių galėtų turiningai ilsėtis bei nenuobodžiautų. Kaip jau minėta, mes nuomojame dviračius ar pasirūpiname maitinimu. Taip pat mes galime pasirūpinti bilietais į renginius, įvairiomis eksursijomis, pramogomis.

poilsis-palangoje.com – visad Jūsų paslaugoms!  

Bilietai į koncertus ir renginius
Svečių patogumui galime užsakyti bilietus į Palangoje vyskatančius koncertus ir kitus renginius.
Eksursijos po Palangą
Palanga turi daugybę įdomių objektų, apie kuriuos daugelis nežino. Kviečiame svečius susipažinti su Palangos istorija, turiningai praleisti laisvalaikį ir tuo pačiu praplėsti akiratį.
Ekskursijos į Klaipėdos jūrų muziejų, delfinariumą

Jei jau esate atvykę į pajūrį, nepraleiskite progos aplankyti atnaujinto Klaipėdos jūrų muziejaus bei delfinariumo. Tai puikus būdas turiningai praleisti laisvalaikį, ypač jei pasitaikytų pliažui netikantis oras.  Plačiau pasiskaityti apie muziejų galite internetiniu adresu muziejus.lt

Ekskursijos po Klaipėdos kraštą
Klaipėdos kraštas – labai savitas su turtinga istorija. Savo svečiams siūlome įdomias eksusijas po jį.
Žvejyba Baltijos jūroje
Jei esate žvejys, galite išbandyti žvejybą nuo Palangos tilto, tačiau mes siūlome žvejybą Baltijos jūroje iš valties kelių kilometrų atstumu nuo kranto. Nesate bandę? Tikrai verta išmėginti!

Atsiliepimai

Ačiū, Vyteni, už poilsį Palangoje ❤️! Puikiai pas Jus pailsėjome, pabendravome su Tavo Tėvais ir sese. Viskas buvo gerai, jau grįžome namo. Gaila, kad nepasimatėme, tad siunčiame Tau linkėjimus ir linkime sėkmės Jūsų darbų gausybėje 🙂Tuo pačiu sveikiname su dukrytės gimimu – dar nežinojome 😘 Aukite sveiki!

“Jau kelintus metus važiuojame į tą pačią vietą. Nes yra didelis patogumas čia apsistoti: viskas šalia – pati miesto širdis, ir kartu užkampis, kur vakarais nesigirdi miesto triukšmo. Kambariai su patogumais, kas mums yra svarbiausia. Lanksti kainų sistema. ;-)”

“Nors kambariai yra kompaktiški, bet juose yra viskas ko reikia, nes daugelį metų už panašią kainą gyvenome kambariuose su bendrais patogumais. Todėl čia džiaugiamės čia esamais individualiais patogumais, kad nereikia dalintis dušu ir tualetu su kitais. Kitais metais jei bus galimybė sugrįšim į Pirties g. Antrą korpusą.”

“Labai džiaugiamės svetingu priėmimu pas jus. Viskas buvo super – ir apgyvendinimas, ir nuoširdus bendravimas. Aciu nuostabiems seimininkams uz skania arbata pries mums isvykstant :)Butinai lankysimes pas jus kiekvienais metais..”

Mus rasite:

Vytauto g. 102, Palanga

Rezervuoti numerį ar pasiteirauti:

+370 699 18966

+370 699 92656

info@poilsis-palangoje.com
SĄSKAITOS DUOMENYS REZERVACIJOS APMOKĖJIMUI:

Stasė Digimienė
Banko sąskaita LT157189900535724894

*Neatvykus ar atsisakius apgyvendinimo paslaugos avansinis apmokėjimas negrąžinamas.

Ieškote, kur apsistoti Palangoje? Laukiame Jūsų! Skambinkite Arba rašykite!